Oficiální stránka závodu

Jasoni, Drsoni, Šmudlové, přežili jste!!!
Vzhledem k náročnosti trati Vám všem patří naše blahopřání!

18.5.2002 se kousek od Kokořína jel přírodní závod dvojic Jasoň & Drsoň, jehož hodnocení máte před sebou.

Na tomto místě je nutné ještě podotknout, že výsledky kategorie Jasoň i Drsoň se liší od výsledků vyhlášených v sobotu večer.Je to dáno tím, že některá družstva dorazila až po vyhlášení. Jelikož nikde ale nebylo řečeno, v kolik hodin se uzavírá závod, započítali jsmejejich výsledky do oficiální listiny, kterou Vám v tuto chvíli předkládáme.

Výsledky JASOŇ - DRSOŇDownload: Výsledky.XLSFotky ze závoduPozvánka na ročník 2002, neboli podrobnosti

Vlastní závod se jel za krásného, slunného počasí (18 - až 29 stupňů Celsia). Na trať vyrazilo čelit všem nástrahám 63 družstev Jasoňů a 47 odvážných teamů v kategorii Drsoň. Několik neohrožených mužů a žen vyrazilo na trať Jasoňů dokonce bez kol, tedy pěšmo.
Stal se snad zázrak, ale všichni jste se vrálili celkem zdraví a živí (pouze několik odřených kolen, loktů a jedna brada) což je úspěch.Při pročítání výsledků chci upozornit na dva Drsoně, kteří se vrátili až 20 minut po půlnoci. Buďmě upřímní, jet "nadoraz" nějakých 8 hodin (čas družstev v první desítce) ještě nějak jde. Bojovat ale "o život" 12 hodin, k tomu je potřeba pořádná porce silné vůle!Vaše ohlasy - naše komentáře
Řekli (napsali) o nás:
Výborně stylizovaná recenze s pasážemi plných napětí a zvratů: Barney team
Dramatický popis Drsoňů od kontroly ke kontrole: Bakov Devils

Ztráty a nálezy
Ročník 2001 (fotky + výsledky)
Kontaktní mail


Naši milí sponzoři
Sponzor - BENEŠOVSKÝ PIVOVAR
Sponzoři našeho závodu
Sponzor - MINOLTA ČR